Kapat

Beşir Derneği Silivri’de Gönüller Yapıyor

Beşir Derneği, İstanbul'un Silivri ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere Şubat ayı yardımlarını dağıttı.

Geliştirdiği sipariş sistemiyle ihtiyaç sahiplerinin gerçek ihtiyacını karşılayan Beşir Derneği, dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı merkeze alan bu anlayışla Türkiye’nin 81 ilinde nitelikli yardımlar yapmaya devam ediyor.

Beşir Derneği’ne başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli resmi evrakların kontrolü ve sosyal incelemenin ardından ihtiyaç derecesine göre her aileye mahsus puanlar veriliyor ve bu puanlar miktarınca siparişler toplanıyor. İhtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri temsilcilik ofislerinden yahut paylaşım noktalarından teslim ediliyor. Yardım mağazalarına gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerine ise siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri bizzat götürülüyor.

Beşir Derneği’nin geliştirdiği bu yardım modeliyle yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Silivri’de de yüzler güldü. Beşir Derneği Silivri  Temsilciliği, bölgede bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin yardımlarını kapı kapı dolaşarak teslim etti.

Beşir Derneği Silivri Temsilcisi Recep Gürsu , ‘Silivri Temsilciliği olarak Şubat ayı yardımlarını ihtiyaç sahiplerine teslim ettik. Rabbim vesile  olanların hayrını kabul etsin inşaallah ’ dedi.