Kapat

Beşir Derneği Sakarya Temsilcilik Ofisi Açıldı

Beşir Derneği yurtiçi yardım faaliyetleri daha kapsamlı bir şekilde yürütmek adına yurdun farklı bölgelerinde temsilcilik ofisleri açmaya devam ediyor. Derneğimiz son olarak Sakarya’da açtığı temsilcilik ofisi ile mahzun gönüllere yardımcı olmayı sürdürecek.

Beşir Derneği Sakarya’da açtığı yeni temsilcilik ofisi ile bölgesel yardım faaliyetlerini daha kapsamlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Derneğimizin Sakaryadaki temsilcilik ofisi açılışına Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar ile birlikte Sakarya Müftüsü Hasan Başiş , Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever , Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün , Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık , Semerkand Sakarya İl Başkanı ve Heyeti , Semerkand Akyazı Vakıf İl Başkanı Ali Karadayı , Sakarya Afad İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş , Beşir Derneği Doğu Marmara Bölge Müdürü Metin Doruklu , Beşir Derneği Batı Karadeniz Bölge Müdürü Hasan Kaya , Beşir Derneği Düzce Temsilcisi Mehmet Aybek , Karasu Temsilcisi Mehmet Bingül , Akyazı Temsilcisi Yaşar Baştan ve şehrin önde gelen kişileri katıldı.

Sakarya’da Yeni Bir Temsilcilik Ofisi

Beşir Derneği Sakarya’da açılışını yaptığı temsilcilik ofisi ile Sakarya şehrimizdeki ihtiyaç sahipleri için sürdürdüğü destek kampanyalarını daha kapsamlı ve sistematik bir şekilde yürütebilecek. Bu şehrimizde halihazırda onlarca aileye destek götüren derneğimizin temsilcilik ofisi ile bu destek çalışmalarını daha fazla hızlandırabilecek. Beşir Derneği’nin yurdun birçok yerinde yaptığı temsilcilik ofisi açılışları bundan sonra da devam edecek.

Yurtiçinde 200’den Fazla Temsilcilik

Beşir Derneği yurdumuzun dört bir köşesine bağışçılarımızın emanetlerini ulaştırabilmek adına çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyor. Derneğimizin son olarak Sakarya’da açılışını yaptığı temsilcilik ofisimiz ile artık bu şehrimizde de destek çalışmalarımız kapsamlı bir şekilde yapılmaya devam edilecek. Derneğimizin yurdumuzun farklı bölgelerinde bulunan 200’den fazla temsilciliği bulunuyor.

Sizler de Beşir Derneği ile İhtiyaç Sahiplerine Ulaşın

Yurtiçinde 200’den fazla temsilciliği ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam eden derneğimize yapacağınız bağışlarla sizler de destek olabilirsiniz. Derneğimizin web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki bağış seçeneklerinden yapacağınız bağışlarla sizler de ihtiyaç sahibi ailelere merhamet elinizi ulaştırabilirsiniz. Beşir Derneği’nin temsilcilikleri aracılığıyla sürdürdüğü yurtiçi destek çalışmaları bundan sonra da sürmeye devam edecek.


Fotoğraf Galerisi