Kapat

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliğinden Gıda Yardımı

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliğinden Gıda Yardımı

     Beşir Derneği, insanlığın hizmetine adanmış gönül erleri ile ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarına devam ediyor. Sakarya Beşir Derneği temsilciliği geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

     Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi Latif Demir, Gönül ordumuzla, gönüller yapmaya geldik. Beşir Derneği, Sakarya'da olduğu gibi tüm il ve ilçelerimizde, dünyanın birçok bölgesinde yardımlarını aralıksız sürdürüyor. Sizlerin bağışlarıyla, ihtiyaç sahipleri arasında kardeşlik köprüsü oluşturuyoruz. Kamu yararına Çalışan Dernek Statüsünü kazanmış ve bağışçılarına verdiği güven duygusu ile hayırseverler gönül rahatlığıyla Beşir Derneği aracılığıyla yardımlarını ulaştırmanın da huzurunu yaşamaktadır. Beşir Derneği Türkiye genelinde 246 temsilcilik, Dünya genelinde 55 ülke de faaliyetlerine devam etmektedir. Sizlerde Gönüllüler ordumuza katılabilir, destek sağlayabilirsiniz. www.besirdernegi.org web adreslerimizden bağışlarınızı güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bizler hayrınıza vesile olmaya, gönüller yapmaya talibiz" şeklinde mesaj verdi.

     Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi  Latif Demir sözlerini şu şekilde devam ettirdi; "Unutmayalım ki "Beşir" demek 'müjdeci, müjde getiren' ve 'güler yüzlü' demek. Biz de dernek ismimize uygun olarak kentteki yetimlere, kimsesizlere, yoksullara güler yüzle yardım etmek, onlara yardımseverlerden müjdeli haberler, yardımlar getirmek için gönüllü ordumuz ile böyle bir iyiliğe köprü olmak için çeşitli kampanyalar düzenleyip, yardımlarınızı en hızlı en doğru şekilde yerine ulaştırmak adına çalışmaktayız" birlik çağrısıyla tamamladı.


Fotoğraf Galerisi