Kapat

Beşir Derneği Öğrencilere Hediye Dağıttı

Ceylanpınar ilçesinde bulunan Başak İlkokulu’nda isimleri önceden belirlenen 73 öğrenciye içlerinde pantolon, etek, bluz, tişört ve ayakkabı da bulunan paketleri hediye etti.

Beşir Derneği Şanlıurfa Ceylanpınar ilçesinde bulunan ilkokul öğrencilerine giyim yardımında bulundu. Şanlıurfa Viranşehir temsilciliği Ceylanpınar ilçesinde bulunan Başak İlkokulu’nda isimleri önceden belirlenen 73 öğrenciye içlerinde pantolon, etek, bluz, tişört ve ayakkabı da bulunan paketleri hediye etti. Öğretmenleri nezaretinde hediyelerini alan minik yüreklerin heyecanı ve sevinci görülmeye değerdi. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sevincine ortak olan Viranşehir Temsilcisi Arslan Çiftçi eğitime desteklerini artırarak sürdürmenin gerekliliğinden bahsetti.

Ceylanpınar Kaymakam’ı Ahmet Karatepe’yi makamında ziyaret eden Viranşehir Temsilciliği ve Semerkand vakfı başkanı Beşir Derneği’nin yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri hakkında bilgi vererek Ceylanpınar Başak ilkokulunda yapılacak olan giyim yardımı etkinliğe de davet edildi. Yoğun programları dolayısıyla katılamayan Kaymakam Bey Beşir Derneğinin çalışmalarından memnun olduğunu belirterek teşekkürlerini iletti.


Fotoğraf Galerisi