Kapat

Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği Yardımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

İhtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak yardımda bulunan Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği, Mart ayında 27 aileye yardımda bulundu.


İhtiyaç sahiplerinin belirlenen limit karşılığında ücret ödemeden dilediğini alıp gidebildiği Paylaşım Noktasından yapılan yardımlar Mart ayında da yüzlerin gülmesine vesile oldu.


Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner Düzgün yaptığı açıklamada, “Sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir şekilde hayır yapmak isteyenler, Beşir Derneği’ne müracaat ederek bunu gerçekleştirebilirler.” dedi.


Düzgün, “Beşir Derneği’nin Türkiye’nin 81 ilinde ve yüzlerce ilçesinde tespit ettiği yardıma muhtaç aileler, büyük marketlerde alışveriş yapar gibi sosyal markete giriyor ve istediğini tedarik edip ücret ödemeden çıkıyorlar.”

  

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner Düzgün sözlerini şöyle sürdürdü, “Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istiyoruz bunun için; Hayırseverlerin ‘Paranın Geçmediği Markete’ yapacağı 5 TL’lik  bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır.


Fotoğraf Galerisi