Kapat

Beşir Derneği, Milli İrade Nöbetlerinde Halka Çorba İkram Ediyor

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde Milli Birlik Nöbetlerine devam edildi.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde Milli Birlik Nöbetlerine devam edildi.


Trabzon’da 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Meydanında (Meydan Parkı) gerçekleştirilen etkinliklerde Beşir Derneği Trabzon Temsilciliği tarafından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Hain darbe gecesi ve sonrasındaki vatan nöbetlerinde olduğu gibi, 15 Temmuz’un yıldönümündeki Milli Birlik Nöbetlerinde de yerini alan Beşir Derneği, Trabzonlulara gül suyu tuttu. Başta çorba olmak üzere, çay, su ve lokum gibi çeşitli ikramlarda bulundu.


Milli Birlik Nöbetleri devam ettiği sürece meydanları terk etmeyeceklerini ifade eden Beşir Derneği Trabzon Temsilcisi Yaşar Bankoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milletinin birlik ve beraberliği için gece gündüz nöbet tutmaya hazır olduklarını kaydetti.


Söz konusu faaliyetler için Beşir Derneği’ne katkı sağlayan kişi ve kurumlar ile Beşir gönüllülerine teşekkür eden Bankoğlu, “15 Temmuz 2016’da olduğu gibi 15 Temmuz 2017’de de meydanlardayız. Ülkemiz için, vatanımız için, dinimiz için, mukaddesatımız ve istiklalimiz için Türk Milleti olarak meydanlardayız ve her zaman gerek duyulduğunda meydanlarda olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.