Kapat

Beşir Derneği, Kubacık Köyünde Öğrencileri Sevindirdi

Beşir Derneği, İstanbul Biltek Kolejinin kardeş okul olarak seçmiş olduğu Ş.Urfa’da merkeze bağlı Kubacık Köyünde Kubacık İlkokulu ve Ortaokulundaki öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımını ulaştırdı. Beşir Derneği Ş.Urfa Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Feridun Akkafa okul müdüresi Betül Koyuncu’ya yardımları teslim etti.

Beşir Derneği eğitim yardımlarında çalışmalarını sürdürüyor. Sizlerin de destekleri ile bilgili, saygılı ve faydalı nesiller oluşturmak için gayret ediyor.

Ş.Urfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Şube Müdürü Mehmet Vural, TÜBİAD İl Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Ahmet Kaya, Semerşah İl Sorumlusu Halil Akgül,  Beşir Derneği heyetinden Yüksek Çevre Mühendisi İbrahim Bayhan ve öğrenciler getirilen yardımları öğrencilere teslim törenine katıldılar.

“Biltek Kolejinden sevgi ve hediye getirdik”

Teslim töreninde Beşir Derneği Ş.Urfa Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Feridun Akkafa; Beşir Derneği’nin yurt içi 237 ve yurt dışında 42 temsilcilik ile gıda, doğal afet, sağlık, giyecek, barınma, sosyal ve kültürel her türlü alanda olduğu gibi eğitim yardımlarında da çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdi. Akkafa; “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır; düsturuyla hizmet ediyoruz ve bugün Kubacık ilkokulunda olmaktan mutluyuz. İstanbul Biltek Kolejinin öğretmen ve öğrencilerinin selam ve sevgilerini hediyeleri ile birlikte size getirdik. Dünyada en büyük yatırım insana olandır. Özellikle geleceğimiz olan çocuklarımızın maddi ve manevi olarak donatılması en önemli düşüncemizdir” dedi.

Getirilen kırtasiye malzemeleri okuldaki tüm öğrencilere dağıtılırken, giyecekler ise okul yönetiminin belirlemiş olduğu ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye verildi.