Kapat

Beşir Derneği, Kocaeli'nde İhtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımları yaptı.

Beşir Derneği, Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yakacak yardımları yaparak, kış aylarında dağıttığı yakacak yardımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yılın 12 ayı süresince düzenlediği yardım faaliyetlerine aralıksız devam eden Beşir Derneği, yapılan sosyal incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğuna kanaat getirdiği ailelere düzenli olarak ayni ve nakdi yardım yapmaya devam ediyor. Geliştirdiği nitelikli yardım modeli ile ihtiyaç sahibi ailelere onların ihtiyacı nispetinde yardım yapan derneğimiz, hayırlara vesile olmaya devam ediyor.


Beşir Derneği, bu kapsamda düzenli olarak yaptığı yardımların dışında ülke genelinde açtığı kışlık paylaşım mağazaları ve yakacak yardımları ile kış aylarında oldukça zorlanan ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşuyor. Bu doğrultuda Kocaeli'nin Derince ilçesinde ihtiyaç sahiplerine yakacak yardımında bulunan Beşir Derneği, gönüllüleri aracılığıyla bu yardımları ihtiyaç sahiplerinin kapısına kadar ulaştırdı.


Yapılan yardımlar nedeniyle Beşir Derneği'ne ve hayırsever bağışçılara teşekkürlerini ileten ihtiyaç sahibi ailelere,  bu yardımlar sayesinde bir nebze olsun kışı daha rahat atlatacaklarını ifade ettiler.


Beşir Derneği, Türkiye ve dünyada sürdürdüğü tüm bu yardım organizasyonlarına hız kesmeden devam edecek...