Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği K.Maraş Temsilciliği ve Paylaşım Noktası Açıldı

Beşir Derneği’nin ülke çapındaki temsilciliklerine bir yenisi Kahramanmaraş’ta eklendi. Temsilcilikle beraber Beşir Derneği Paylaşım Noktası’da açıldı

Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışa, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Metin Aşık, Beşir Derneği Başkanı Cevdet Şanlı, Beşir Derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar, Kahramanmaraş Semerkand Vakfı Başkanı Recep Keçe, Kahramanmaraş TÜMSİAD Başkanı Adnan Toprak’ın yanı sıra valilik temsilcileri katıldı.

Beşir Derneği Başkanı Cevdet Şanlı yaptığı açıklamada; “Beşir Derneği hızla büyümekte. Hayır sahipleri ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gören Beşir Derneği; gönüller yapıp, yüzleri güldürmeye devam edecektir. Bugün Kahramanmaraş’ta açılışını yaptığımız temsilciliğimiz ve paylaşım noktamız ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek ve hayrınıza vesile olmak için açılmıştır” dedi.

İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaç duydukları ürünleri alışveriş yapar gibi seçme ve dilediğini ücretsiz alma özgürlüğünü sunan Beşir Derneği Paylaşım Noktaları, Beşir Derneği’nin en önemli ve büyük kapsamlı projeleri arasında.  Beşir Derneği bu projeyi Türkiye’nin  237 noktasına ulaştırmayı hedefliyor. 

İlki, İstanbul Sancaktepe’de 2012 yılında açılan Paylaşım Noktası, halkın isteği doğrultusunda  faaliyetlerini sürdürüyor.