Kapat

Beşir Derneği, Kilis Valisini Ziyaret Etti

Beşir Derneği Basın Danışmanı Ahmet Atalay ve Beşir Derneği Kilis Temsilcisi Murat Oduncuoğlu Kilis Valisi Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti

Beşir Derneği’nin hoşgörü ziyaretleri çerçevesinde gerçekleşen ziyarette Beşir Derneği Heyeti, Beşir Derneği’nin faaliyetlerini anlatarak vali Süleyman Tapsız ile fikir alışverişi yaptı.

İnsanlık adına teşekkür

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Beşir Derneği’nin gerçekleştirdiği projeleri yakından takip ettiğini, derneğin tüm yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinin insanlığa büyük hizmetler olduğunu söyledi. “Özellikle Suriyeli mülteciler için yapılan çalışmalarda ön planda olan Beşir Derneği’ne insanlık adına teşekkür ederim” dedi. Vali Tapsız, Suriyeli çocukların kendisine hediye ettiği tablolarıda Beşir Derneği Heyeti ile paylaştı.

“Hem kardeşlerimiz hem de dünya için çalışıyoruz”

Beşir Derneği Basın Danışmanı Ahmet Atalay yaptığı açıklamada; makamında ziyaret ettikleri vali Süleyman Tapsız  ile Beşir Derneği’nin çalışmaları hakkında fikir alışverişi yaptıklarını, Suriyeli mülteciler için yaptıkları çalışmalara Kilis Valiliğinin desteğinin süreceğini belirtti. Atalay; “ihtiyaç sahiplerine yardımların daha hızlı ulaşabilmesi için Kilis’te lojistik depo kurduk. Depolarımız sayesinde hem Suriyeli kardeşlerimiz hem de dünya için çalışıyoruz, hizmet ediyoruz”dedi.

Ziyarette Beşir Derneği Heyetine Semerkand Tv’den Mikail Şimşek eşlik etti.
 


Fotoğraf Galerisi