Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği Karaman Paylaşım Mağazası Açıldı

Beşir Derneği Karaman Paylaşım Mağazası Açıldı

KARAMAN BEŞİR DERNEĞİ GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİ

Türkiye'de ve Dünya'da insanlığın ölmediğini her fırsatta kanıtlayan ve "Gönüller Yapmaya Geldik" sloganıyla yola çıkan Beşir Derneği Karaman Paylaşım Mağazası açıldı.

İki yıl önce Karaman'da hizmete giren Beşir Derneği, Karaman'a gelmesinin ardından meydana gelen Ermenek maden faciasında yaptığı büyük fedakarlıkla gece gündüz demeden yaptığı hizmetlerle tüm kitlelerin övgüsüne mazhar olan Beşir, yine aynı refleksi 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Karaman halkının desteği ile Demokrasi Nöbetleri'nde gösterdi. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı ile meydanlarda nöbet tutan vatandaşları yalnız bırakmayan, nöbetlerin 2. gününden son gününe kadar yaptığı ikramlarla Karaman Halkı'nın gönlünde taht kuran Beşir, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Beşir Derneği'nin bu gün yaptığı "Paylaşım Mağazası"nın açılışına Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN'ın yanı sıra Tümsiad Karaman Şube Başkanı M.Selim DÜLGER, Genç Tümsiad Başkanı M.Akif TAŞKIRAN,İşkur Müdürü Kenan Ateş, bazı esnaf ve stk temsilcileri katıldı.

Protol konuşmalarının ardından dualarla açılan "Paylaşım Mağazası" nı katılımcıların beğenisini toplarken,yapılan hizmetleri sunmak adına hazırlanan fotoğraf sergisi de dikkatlerden kaçmadı. Proğram kokteyl ve aşure ikramı ile sona erdi.