Kapat

Beşir Derneği İyilik Yolunda Durmaksızın Çalışıyor

Beşir Derneği, iyilik için gece gündüz çalışarak yurtiçinde ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Vekaleten kurban kesim organizasyonları düzenleyerek kurban etlerini gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Dernek, gönüllüleriyle sürekli toplantılar yaparak yardım faaliyetlerini genişletmeyi hedefliyor.

Beşir Derneği olarak iyiliğe adanmış gönül erleri ile iyiliği yeryüzüne hakim kılmak amacıyla gece gündüz demeden  faaliyetlerine aralıksız devam ediyor

Derneğimiz, iyiliği yeryüzüne hakim kılmak amacıyla gece gündüz demeden çalışıyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında gerçekleştireceğimiz faaliyetlerle ihtiyaç sahibi ailelere umut ışığı oluyoruz. 

Derneğimiz gönüllüleri, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen kurban kesim organizasyonları için sürekli olarak toplantılar gerçekleştiriyor. Bu toplantılarda, daha fazla ihtiyaç sahibi aileye ulaşabilmek için stratejiler geliştiriliyor ve istişarelerde bulunuluyoruz. Gönüllülerimiz, özveriyle çalışarak yardım eli bekleyen insanlara ulaşmayı hedefliyor.

Vekaleten kurban kesim organizasyonları sayesinde dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine et yardımı ulaştırıyor. Bu sayede, kurban bağışında bulunan hayırseverlerin vekaletleri doğrultusunda, kurban etleri titizlikle kesilerek gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor. Beşir Derneği olarak, vekaleten kurban organizasyonlarının her aşamasında siz değerli bağışçılarımızın dini vecibesini tam manasıyla yerine getirilmesi için çalışıyoruz.

İyiliği ve yardımlaşmayı teşvik eden projeleriyle daha iyi bir dünya için çalışmaya devam ediyor. , iyiliğin yeryüzünde hakim olması için gece gündüz demeden faaliyetlerine devam ediyor ve gönüllülerinin desteğiyle her geçen gün daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşıyor.