Kapat

Beşir Derneği İyiliğin İzini Sürüyor

Beşir Derneği, Eyyübiye İzcilik ve Gençlik Spor Merkezi’nin düzenlediği izcilik kampında genç izcilere yemek ikram etti.


İyiliğin her çeşidini her yerde hayata geçirmeye ve sosyal-kültürel etkinlikler aracılığıyla bilinçli bir toplum inşasına katkı sağlamaya gayret eden Beşir Derneği, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde düzenlenen izcilik kampında genç gönüllerin yanında oldu ve yemek ikramında bulundu.

 

Beşir Derneği Eyyübiye Temsilciliği, Eyyübiye İzcilik ve Gençlik Spor Merkezi’nin düzenlediği izcilik kampında otuz beş öğrenci ve öğretmenlerinin barınması için kamp çadırları kurulumuna katkı sağladı ve kamp yerinde izcilere yemek ikram etti.

 

Genç Beşir aracılığıyla da tüm Türkiye’de gençlere yönelik bilim, sanat, kültür ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Beşir Derneği, vatanperver ve hayırsever nesillerin yetişmesi, iyilik sancağının gelecek kuşaklara aktarılması ve bugün olduğu gibi gelecekte de yine birilerinin mazlumlarla kucaklaşabilecek bilince sahip olması için projeler geliştiriyor.


Fotoğraf Galerisi