Kapat

Beşir derneği Harran da 720 Suriyeli Aileye Yardım Yaptı

Beşir Derneği Harran İlçesinde Kamp Dışında Kalan 720 Suriyeli aileye Yardım Paketleri Dağıttı Şanlıurfa’nın Harran ilçesindeki kamp dışında kalan ve yaşam mücadelesi veren Suriyelilere dernek tarafından yaşamsal malzeme yardımı yapıldı.

Beşir Derneği Harran İlçesinde Kamp Dışında Kalan 720 Suriyeli aileye Yardım Paketleri Dağıttı
Şanlıurfa’nın Harran ilçesindeki kamp dışında kalan ve yaşam mücadelesi veren Suriyelilere dernek tarafından yaşamsal malzeme yardımı yapıldı.
Yardım dağıtım programına Harran kaymakamı Muhammet Selami Yazıcı, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Harran emniyet müdürü Hakan Tandoğan,meclis üyesi Ahmet Boğa  ve dernek yetkilileri katıldı.
Harran ilçe kaymakamı Muhammet Selami Yazıcı ve Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz yaptıkları açıklamada, Beşir derneğinin düzenlemiş olduğu yardım kampanyasının memnuniyet verici olduğunu  ve bu yardımların devam etmesini temenni ettiklerini ifade ettiler. 
 
Beşir Derneği Harran Temsilcisi Mustafa Dolaş yaptığı açıklamada, Beşir Derneği olarak, Harran ilçemizde Suriyeli kardeşlerimize yaşamsal yardım malzemesi dağıtmak için buradayız. Bizlere desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. İlçemiz de yapmış olduğumuz tespitler neticesinde Harran Merkezde barınan 120 Suriyeli aileye köylerde ikamet eden yaklaşık 600 aileye kumanya, battaniye, zeytin ve kıyafet dağıtımında bulunacağız, Bugün Harran Merkezde yarından itibaren de Köylerde yardım dağıtımlarımız devam edecek. Rabim hayırseverlerden razı olsun. Onların desteği sürdüğü müddetçe biz bu hizmete devam edeceğiz. İnşallah. Dedi.