Kapat

Beşir Derneği Gaziosmanpaşa’da

Beşir Derneği, İstanbul Gaziosmanpaşa’daki ihtiyaç sahiplerinin siparişleri üzerine oluşturulan yardım paketlerinin dağıtımı gerçekleştirdi.


Beşir Derneği’ne başvuran ihtiyaç sahipleri gerekli evraklarını tamamladıktan sonra sosyal incelemeyle tespit ediliyor ve ihtiyacın niteliği, miktarı ve süresi belirlendikten sonra yardımlar başlıyor. Tüm Türkiye’de işleyen bu hizmet ağıyla ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Beşir Derneği, sipariş usulüyle aylık düzenli yardımlar gerçekleştiriyor.

 

Önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler, aylık düzenli yardımlarını almak için Beşir Derneği paylaşım noktasına veya temsilcilik ofislerine gidiyor. Ancak yardımını almaya gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerinin ise imdadına yine Beşir Derneği yetişiyor ve yardım malzemelerini kapılarına kadar götürüyor.

 

Bu kapsamda İstanbul Gaziosmanpaşa’da yardım malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi. Çeşitli gıda yardımlarını muhtaçlara ulaştıran Beşir Derneği, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada gönüller yapmaya ve hayırlara vesile olmaya devam edecek.


Fotoğraf Galerisi