Kapat

Beşir Derneği Filistin'de İftar Sofraları Kuruyor

Beşir Derneği düzenlediği iftar organizasyonlarıyla Filistinli kardeşlerini yalnız bırakmıyor.


Ramazan ayının başlamasıyla birlikte çalışmalarına daha da yoğunlaştıran Beşir Derneği, Türkiye’de ve dünyada pek çok insanın iftar sevincini doyasıya yaşaması için gayret ediyor. Dünyanın en büyük iftar sofrasını gönüllerde kurmak adına faaliyetlerine hız veren Beşir Derneği, Filistin başta olmak üzere diğer mazlum coğrafyalarda da iftar sofraları kuruyor.

 

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte terörist İsrail devletinin Gazze’ye yönelik saldırılarını artırması sonucu yüzlerce şehit ve binlerce yaralı kardeşimizin bulunduğu Filistin’e yönelik; ivedi bir şekilde yardım kampanyası başlatan derneğimiz Gazze’de iftar sofraları kuruyor.

 

‘Kardeşlerini Yalnız Bırakma’ diyerek Filistin için hayırsever bağışçılarımızdan topladığımız yardımları Gazzeli mazlumların iftar sofrasına ulaştırdık. İlaç ve tıbbi malzeme, giyim, gıda kolisi, bayramlık ve fitrelerle de Filistinli kardeşlerimizin yanında olacağız.

 

Ayrıca AFAD ve Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) birlikte başlattığı ‘Filistin’e Umut Ol’ kampanyasına da destek veren derneğimiz, her zaman olduğu gibi şimdi de bu mübarek günlerde başta Filistin halkı olmak üzere tüm mazlumlara kucak açmaya, dertlerine derman olmaya ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaya devam edecek.


Fotoğraf Galerisi