Kapat

Beşir Derneği, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’i Ziyaret Etti

Beşir Derneği Başkanı Yard. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, beraberindeki heyetle birlikte Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti.


Türkiye’nin 81 ilinde toplam 250 temsilcilikle ve dünyada yaklaşık 55 ülkede insani yardım faaliyetleri yürüterek tüm insanlığa hizmet etmeye gayret eden Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokoller imzalıyor.

 

Bu kapsamda yapılan ziyaretlere bir yenisini daha ekleyen Beşir Derneği, Fatih Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’e yapılan ziyarete Beşir Derneği Genel Başkanı Yard. Doç. Dr. Cevdet Şanlı, Beşir Derneği Genel Başkan Yardımcısı Av. Mevlüt Kurt, İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Âkif Bilgin ve Beşir Derneği Fatih Temsilcilik heyetinden Emre Can katıldı.

 

Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve dünyada ‘gönüller yapmaya geldik’ sloganıyla hayata geçirdiği projelerin ve eğitimden sağlığa, barınmadan gıdaya, temizlik malzemesinden yakacak yardımına varana kadar pek çok alanda yürütülen insani yardım faaliyetlerinin paylaşıldığı görüşme oldukça verimli geçti.

 

Fatih Belediyesi’nin Suriye yardımları kapsamında Beşir Derneği’ne tahsis ettiği 4 TIR için Başkan Mustafa Demir’e teşekkürlerini ileten Cevdet Şanlı, Beşir Derneği’nin Fatih’te yaptığı insani yardım çalışmalarından da bahsetti. Uluslararası yardım faaliyetleri ve temsilcilik yapılanmasıyla ilgili de bilgilendirmelerin yapıldığı toplantı hediye takdimiyle son buldu.

 

Beşir Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve belediye olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Beşir Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.


Fotoğraf Galerisi