Kapat

Beşir Derneği Eskişehir’de Yetim Çocukların Yüzünü Güldürdü

Beşir Derneği, Eskişehir’de Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ile beraber gerçekleştirdiği yardım çalışmasıyla, yetim çocuklara oyuncak hediye etti.


Bağışçılarından gelen destekle başta Türkiye olmak üzere dünya genelinde insani yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, yetim çocuklara yönelik yardım çalışmaları ve hayata geçirdiği projelerle hayırlara vesile olmaya devam ediyor.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği, Eskişehir’de yaşayan savaş mağduru yetim çocuklara oyuncak hediye etti. TÜMSİAD’ın da destek verdiği bu çalışmayla Beşir Derneği, savaş nedeniyle yetim kalan ve Türkiye’ye göç eden çocukların yüzünü güldürdü.

 

Hediyelerini alan çocukların çok mutlu olduğunu ifade eden dernek yetkilileri, bu tür yardım faaliyetlerinin savaş nedeniyle pek çok zor şey yaşayan bu çocukların hayata dair umutlarını yeşerttiğini belirtti. Verdikleri desteklerden ötürü TÜMSİAD’a teşekkür eden dernek yetkilileri, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli nedenlerden ötürü öksüz, yetim ve kimsesiz kişilere yönelik yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.