Kapat

Beşir Derneği Derince’de Fakirlerin Yüzünü Güldürdü

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Derince Temsilciliği, Derince’de ihtiyaç sahibi 50 aileye kurban eti dağıttı.

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Derince Temsilciliği, Derince’de ihtiyaç sahibi 50 aileye kurban eti dağıttı.

 

Bu Kurban Bayramı’nda Derince ilçemizde bulunan, 10’u yabancı uyruklu olmak üzere, 24 aileye 6 kiloluk paketler halinde kurban eti dağıtımı ve yurt dışına 26 adet vacip kurban hayırsever bağışçılarımız tarafından vekalet yoluyla  Arakan, Somali, Sudan, Suriye, Filistin, Pakistan, Bangladeş, Güney Afrika, Cezayir, Liberya  ve Arnavutluk ülkelerinde  kesilmek üzere bağışlanmıştır.

Beşir Derneği Derince Temsilcisi Ahmet Kandemir, “Dernek olarak Kurban Bayramı münasebetiyle Derince’li hayırseverlerin yapmış oldukları kurban eti bağışlarını, ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz” dedi.

 

Ahmet Kandemir sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban bağışı organizasyonları düzenleyerek paylaşmanın ve kardeşliğin yaygınlaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Bağışlarıyla mutluluğa vesile olan tüm bağışçılarımıza içten teşekkür ediyoruz. Derneğimiz, bağışçılarımızın desteği ile her geçen gün faaliyetlerini artırarak, hayrınıza vesile olmaya devam etmektedir.”