Kapat

Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği Aylık Yardımlarını Gerçekleştirdi

Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciği’nden ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapıldı.


Türkiye’de 255 temsilciliğiyle ve dünyanın pek çok bölgesinde kamu yararına çalışmalar yürüten Beşir Derneği, gıdadan giyime, eğitimden kültüre, sağlıktan yakacağa, barınmadan su kuyusuna varana kadar birçok alanda insani yardım organizasyonları düzenlemeye devam ediyor.

 

Dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı merkeze alan anlayışla hareket ederek ihtiyaç sahiplerinin talepleri doğrultusunda bir araya getirilen yardım paketlerini kapı kapı dolaşarak sahiplerine teslim eden Beşir Derneği, geliştirdiği bu yardım modeliyle tüm Türkiye’de kamu yararına hizmet etmeyi sürdürüyor.

 

Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği, bölgedeki ihtiyaç sahibi ailelere aylık nitelikli yardımlarını gerçekleştirdi. Temsilcilik yetkilileri yaptıkları bilgilendirmede şunları söyledi:

 

“İlçemizin hayırsever bağışçılarına çok teşekkür ediyoruz. Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği olarak bağışçılarımızın hayrına vesile olmaya devam ediyoruz. Bugün sistemimizde kayıtlı olan ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımızı ulaştırdık ve çok mutluyuz. İnşallah yardımlarımızın devamı gelecek. Derneğimizin ‘İyilik her yerde’ diyerek yürüttüğü çalışmaları Çerkezköy’de de gerçekleştiriyor olmaktan gurur duyuyoruz.”


Fotoğraf Galerisi