Kapat

Beşir Derneği Çankırı Yapraklı İlçesindeki İhtiyaç Sahibi Aileleri Unutmadı

Beşir Derneği Çankırı Temsilciliğince, Yapraklı Kaymakamı Yakup ÖMEROĞLU ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Rıfat KAHVECİ ile yapılan ortak çalışma ile tespit edilen 30 ihtiyaç sahibi aileye kurban eti dağıtımı yapıldı.

    Dünya'da 55 ülkede ve Yurtiçinde 242 temsilcilikle insanlığa  hizmet veren Beşir Derneği, gönüller yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği Çankırı Temsilciliği, Yapraklı Kaymakamı Yakup ÖMEROĞLU ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Rıfat KAHVECİ ile yapılan ortak çalışma ile tespit edilen 30 ihtiyaç sahibi aileye kurban eti dağıtımı yaptı.

     Beşir Derneği Çankırı’ nın Yapraklı ilçesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmadı. Beşir Derneği Çankırı Temsilciliğince, Yapraklı Kaymakamı Yakup ÖMEROĞLU ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Rıfat KAHVECİ ile yapılan ortak çalışma ile tespit edilen 30 ihtiyaç sahibi aileye kurban eti dağıtımı yapıldı. Beşir Derneği Çankırı Temsilcisi Salih ÖZKAN; “Bizler dernek olarak bugün bu yardımları dağıtabiliyorsak bunu yapmamızı sağlayan duyarlı vatandaşlarımızdır. Bizler sadece aracı oluyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızın yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Bundan dolayı öncelikle yardımsever vatandaşlarımıza ve bize bu konuda destek olan Yapraklı Kaymakamlığı nezdinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne çok teşekkür ederiz.” dedi.


Fotoğraf Galerisi