Kapat

Beşir Derneği Çankırı Temsilciliği İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli Uzattı

Beşir Derneği Çankırı Temsilciliği İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli Uzattı

Çankırı Beşir Derneği Mart ayı içerisinde ihtiyaç sahibi Suriyeli ve Çankırılı ailelere gıda yardımında bulundu.

Kurulduğu günden bu yana mahzun ve mahcup gönüllerin yanında olan Beşir Derneği, ihtiyaç sahiplerine bağışçılarının desteği ile yardımlarına devam ediyor.

Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle Çankırı’ya gelen Suriyeli ihtiyaç sahibi ailelere, Çankırı Beşir Derneği tarafından gıda yardımı yapıldı.

Çankırı Beşir Derneği Temsilcisi Salih Özkan yaptığı açıklamada “Dünyanın dört bir tarafında Müslüman kardeşlerimiz zulüm ve baskı görmekte bunun için tüm Müslüman kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Suriye deki savaş nedeniyle yurdunu bırakmak zorunda kalan ve Çankırı'ya yerleşen ihtiyaç sahibi Suriyeli kardeşlerimizin ve Çankırı’ da ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin bu zor günlerinde yanlarında olabilmek, bir nebzede olsa ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bağışçılarımızın desteği ile aylık periyotlarda yardımlar yapmaktayız.” dedi.

Yapılan bu anlamlı yardımlardan dolayı ihtiyaç sahibi aileler memnuniyetlerini ifade ederek, ihtiyaç duyduğumuz şu zamanlarda yardımlarını esirgemedikleri için Beşir Derneğine ve hayırsever vatandaşlara teşekkür ederiz. dediler.


Fotoğraf Galerisi