Kapat

Beşir Derneği, Bu Bayram Kapaklı'da İhtiyaç Sahiplerini Giydirecek

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde ihtiyaç sahiplerinin için ücretsiz bayramlık giysi alışverişlerini yapabilecekleri mağaza açtı.

Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde ihtiyaç sahiplerinin için ücretsiz bayramlık giysi alışverişlerini yapabilecekleri mağaza açtı.


Türkiye'de ve tüm dünyada dur durak bilmeden çalışan, "gönüller Yapmaya Geldik" sloganıyla gönülleri fetheden, mahsun ve mahcup gönüllerin müjdeleyicisi olan Beşir Derneği, hayırsever bağışçılarının desteğiyle  hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Daha önce bir çok il ve ilçede bayram öncesi ihtiyaç sahiplerini giydirme organizasyonu düzenleyen Beşir Derneği, bu kez Kapaklı'daki yardıma muhtaçların yüzünü güldürebilmek için mağazayı hizmete sundu.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, AK Parti Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi Akın Yılmaz'ın katılımıyla açılışı dün gerçekleştirilen mağaza, 3 gün boyunca ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek.


Bölge esnafının ve halkının da yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Beşir Derneği Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin, "Kurban Bayramı'na sayılı günler kala, bayram sevinci içimizi iyice kaplamaya başladı. Beşir Derneği olarak duyduğumuz bu bayram mutluluğunu ihtiyaç sahibi aileler de duysun, hissetsin istiyoruz. Bu vesileyle hayırsever bağışçılarımızın katkılarıyla mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı, mübarek olsun, hayırlara vesile olsun inşallah. Ayrıca ben buradan Beşir Derneği adına tüm bağışçılarımıza tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.


Mehmet Akif Bilgin yaptığı konuşmada, Beşir Derneği Kurban Bağış Organizasyonu'na değinerek, hayırsever vatandaşların vacip kurban, akika, nafile, bağış gibi halis niyetlerle yapacakları kurban bağışlarına talip olduklarını dile getirdi. Bilgin, "Beşir Derneği olarak, bağışlarınızı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak, alan elin de veren elin de gönlünün huzur bulduğu bir hizmet ortamı oluşturuyoruz." diye konuştu.


Fotoğraf Galerisi