Kapat

Beşir Derneği Bayramı Erken Kutladı

Nevşehir Beşir Derneği Eylül ayında 38 ailenin Bayram öncesi paranın geçmediği markette huzurlu alışverişlerini yapmaktadırlar.

      Kurulduğu günden bu yana mazlumun yanında olan ve mahcup kalplerin ihtiyaçlarına ulaşan Beşir Derneği gönül erleri 242 noktada hizmetlere devam ediyor. Nevşehir’de yapılan faaliyetlerde adını sıkça duyuran Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği, paylaşım noktası yardımlarına hız kesmeden devam ediyor.      

      Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği eylül ayında 38 ailenin  Bayram öncesi paranın geçmediği markette huzurlu alışverişlerini yapmaktadırlar.

     "Öyle ise siz de (ey mü'minler) hayır işlerine koşun, birbirinizle yarış edin". (Bakara, 148) ayeti kerime uygun şekilde hayır yapan hayırseverler ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerine gülmesine vesile oluyorlar.

      Beşir Derneği Temsilci TANER DÜZGÜN: yaklaşık 1.5 yıldır Nevşehir’de çalışmalarına devam eden Beşir Derneği sürekli artan talebe yetişmek için gece gündüz çalışmaktayız; Amacımız gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşıp yardım etmektir. Bu hayır kervanında bulunmak isteyen hayırseverlerimizin bizlere ulaşmalarını bekliyoruz.

      BİZLERE YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN HAYIRSEVERLERİMİZİN YARDIMLARINI YÜCE ALLAH KABUL BUYURSUN ....


Fotoğraf Galerisi