Kapat

Beşir Derneği Ağrı’da Evi Yanan Aileye Yardım Etti

Beşir Derneği yurtiçi yardım çalışmaları kapsamında son olarak Ağrı’da evi yanarak eşyaları kullanılamaz hale gelen bir aileye bölgedeki temsilciliğimiz aracılığıyla yardım elini uzattı.

Beşir Derneği yurdumuzun farklı bölgelerinde çeşitli sebeplerle mağdur olan vatandaşlarımızın imdadına yetişerek kendilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Derneğimiz son faaliyetinde Ağrı’da evi yanarak eşyaları kullanılamaz hale gelen bir aileye eşya ve gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri yardımları ile destek olarak ailenin yaralarını sarmasına yardımcı oldu.

Beşir Derneği yurtiçi yardım çalışmaları kapsamında son olarak Ağrı’da evi yanarak eşyaları kullanılamaz hale gelen bir aileye bölgedeki temsilciliğimiz aracılığıyla yardım elini uzattı. Ağrı Temsilciliğimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda mağdur olan aileye eşya ve gıda ve temel ihtiyaç malzemesi yardımında bulunduk.

Yangından Mağdur Olan Aileye Eşya Yardımı

Beşir Derneği yurtiçi yardım ve destek çalışmaları ile kendilerine ulaşan ihtiyaç sahibi kimselere yardım elini uzatarak onlara destek olmayı sürdürüyor. Derneğimizin Ağrı ilimizdeki faaliyetlerinde çıkan yangında eşyaları kullanılamaz hale gelen bir aileye eşya desteğinde bulunduk. Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda ekiplerimiz eşyaları kendi elleri ile taşıyarak ihtiyaç sahibi vatandaşımıza yardımcı oldular. Derneğimizin bu faaliyeti ile yangın dolayısıyla büyük mağduriyet yaşayan vatandaşımızın yüzleri güldü.

Gıda ve Temel İhtiyaç Malzemeleri Desteği de Yapıldı

Derneğimizin yaptığı eşya yardımı ile sevindirilen ailemize ekiplerimiz ayrıca gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri desteği ile de yardımcı oldular. Aralarında çeşitli gıda ve diğer temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu paketleri mağdur olan aileye teslim eden derneğimizin bu faaliyeti sayesinde yangın dolayısıyla evi yanan ailenin mağduriyeti bir nebze olsun azaltıldı. Beşir Derneği’nin yurdumuzun birçok bölgesinde çeşitli sebeplerle mağdur olan vatandaşlarımıza yönelik faaliyetleri bundan sonra da devam edecek.

Siz de Destek Olun

Beşir Derneği’nin hem yurtiçi hem de yurtdışında yaptığı bu ve benzeri yardım ve destek çalışmalarına online bağış, EFT ve havale ya da SMS gibi yollarla destek olabilirsiniz. Beşir Derneği’ne sizler de bağışlarınızı ulaştırmak için derneğimizin web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki çeşitli bağış türlerinden dilediğiniz bağış türünü yapabilirsiniz. EFT veya havale yoluyla bağış yapmak isteyenler ise TR 6000 0100 0784 5746 1050 5133 Ziraat Bankası hesap numaramıza açıklama kısmına dilediği bağış türünün ismini yazarak bağışlarınızı bizlere ulaştırabilirler.


Fotoğraf Galerisi