Kapat

Beşir Derneği Ağrı'da Çatı Onarımı Yaptı.

Beşir Derneği, kış aylarının çok soğuk geçtiği Ağrı'da çatı onarımı gerçekleştirdi.

Ülkemizde ve dünyada “Gönüller yapmaya geldik” diyerek ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda, giyim, yakacak ve tıbbi malzeme yardımı gibi pek çok yardım faaliyeti gerçekleştiren Beşir Derneği, soğuk, kar, kış, yağmur çamur demeden, Türkiye'nin dört bir yanındaki insani yardım faaliyetlerine devam ediyor. 


Gönüllüleri aracılığıyla sosyal incelemeler gerçekleştiren ve bu incelemeler doğrultusunda ihtiyaç sahibinin ihtiyacını belirleyen Beşir Derneği, yine ülkemizin her köşesindeki gönüllüleri aracılığıyla yardımları ihtiyaç sahibinin evinin kapısına kadar ulaştırıyor.


Beşir Derneği, bu kapsamda Ağrı Merkezde yaptığı gıda, temizlik malzemesi ve yakacak yardımları gibi temel ihtiyaçların yanında, çatı onarımı ihtiyacı tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin de evlerinin çatılarını onararak, mahsun gönüllerin yüzlerini güldürmeye devam etti.


Onarım çalışmaları faaliyetlerini ekibi ile birlikte yürüten Beşir Derneği Ağrı temsilcisi Umut Oğur: "Bağışçılarımızın desteğiyle yürüttüğümüz bu çalışmaları İnşallah hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz" şeklinde görüşlerini belirtti. 


Beşir Derneği, siz hayırsever vatandaşlardan gelen desteklerle Türkiye ve dünya genelinde yetim, kimsesiz ve öksüz çocukların yüzündeki tebessüm olmaya devam edecek.