Kapat

Beşir Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Beşir Derneği K.Maraş Temsilciliği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü başta AA ve İHA mensupları olmak üzere ulusal ve yerel basın mensuplarıyla birlikte kutladı. Basın mensuplarının bu özel gününde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında Beşir Derneği K.Maraş Temsilcisi Abdullatif Ağgürbüz basın mensuplarını teker teker tebrik etti.

Her koşulda habere ulaşmak için çalışan ve yaptıkları haberleri insanlara en hızlı şekilde ulaştırmaya gayret eden basın mensupları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Beşir Derneği K.Maraş Temsilciliği tarafından ağırlandı.

Gerçekleşen basın toplantısında Beşir Derneği’nin faaliyetleri hakkında genel bir değerlendirme ve bilgilendirme yapılırken, basın mensupları da sosyal yardımlaşma konusunda karşılaştıkları durumları dernek yetkililerine ilettiler.

Beşir Derneği K.Maraş Temsilcisi Abdullatif Ağgürbüz basın mensuplarını teker teker tebrik ederken, günün anlam ve önemine istinaden hatıra fotoğrafı çektirdi. Ağgürbüz; ''Gazetecilik mesleği fedakarlık isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir'' dedi.