Kapat

Bartın’da Yaşanan Sel Felaketi Sonrası Afetzedelere Su ve Kumanya Yardımı

Bartın’da Yaşanan Sel Felaketi Sonrası Afetzedelere Beşir Derneği Bartın Temsilciliği Tarafından Su ve Kumanya Yardımı Yapıldı.

Dünya'da 55 ülkede ve Yurt içinde 242 temsilcilikle insanlığa  hizmet veren Beşir Derneği, gönüller yapmaya devam ediyor.

14 Ağustos cumartesi Bartın Kurucaşile merkezli yağan yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketinde bölgeye karadan ulaşım kapanmış, birçok ev yıkılmış onlarca hayvan telef olmuştu.   Dünya'da 55 ülkede ve Yurt içinde 242 temsilcilikle insanlığa  hizmet veren Beşir Derneği, nerede mahcup gönül varsa yanında olmaya devam etmektedir.

Beşir Derneği Bartın Temsilciliği afetzedelerin yardımına koşarak, bölgede en çok ihtiyaç duyulan içme suyu ve gıda kolisi dağıtarak afetzedelerin sıkıntılarına ortak oldu.                        

         Yapılan bu anlamlı faaliyetle ilgili konuşan Bartın Beşir Derneği temsilcisi Ekrem AKBAL; “Beşir Derneği bölgede gönüller yapmaya devam ediyor. Allah bu gibi afetlerden ülkemizi korusun, burada tek tesellimiz can kaybının olmayışı bize ulaşıp da yardımlarını esirgemeyen hayır sahiplerine de teşekkür ederim.” dedi.


Fotoğraf Galerisi