Kapat

Bakan Eroğlu Beşir Derneği’ni Ziyaret Etti

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu beraberindeki heyet ile Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği’ni ziyaret etti. “Bir Damla Bin Umut” kan bağış kampanyasını da yerinde ziyaret eden Bakan Eroğlu, Beşir Derneği’nin çalışmalarını takdir ederek, bu kampanyanın ülke genelinde çok faydalı olacağını dile getirdi.

Beraberindeki heyet ile “Bir Damla Bin Umut” kampanyasını yerinde ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu Beşir Derneği Ağrı Temsilcisi Kadir Çelik karşılayarak, Beşir Derneği faaliyetleri ve kan kampanyası hakkında bilgiler verdi. Semerkand Dergisi ve Semerkand Yayınlarından ‘Yöneticilere Altın Öğütler’ kitabını hediye etti. Hediyeleri kabul eden Bakan Eroğlu, Beşir Derneği’nin çalışmalarını takdir ederek, bu kampanyanın ülke genelinde çok faydalı olacağını ifade etti.

Ziyarette, Bakan Veysel Eroğlu’na Milletvekilleri Ahmet Aydın, Fatma Salman, M. Kerim Yıldız, Ekrem Çelebi, Ağrı Müftüsü Şevket Dilmanç ve Semerakand Vakfı Ağrı Başkanı Yüksel Kılıç eşlik etti.

Ağrı Cumhuriyet Caddesinde 2 gün süren kan kampanyasına Ağrılılar yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen bu kampanyada Doğu Anadolu Bölgesinde rekor kırılarak 383 ünite kan bağışı toplandı.


Fotoğraf Galerisi