Kapat

Bağışçı Minikler Oyuncaklarını Paylaştı

Akranları için evlerindeki oyuncaklarını bağışlayan çocuklar, paylaşmanın güzelliğini keşfederek geleceğimizin güvenli ellerde olduğunu gösterdi.

Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, minik bağışçılarını misafir etti.


Minik Tebessüm Anaokulu öğrencileri, Beşir Derneği Denizli Temsilciliği’ni ziyaret etti. İhtiyaç sahiplerine gıdadan giyime, kozmetikten eğitime, barınmadan paylaşım noktalarına varana kadar pek çok alanda yardımlarda bulunan Beşir Derneği, söz konusu yardımlarla ihtiyaçları karşılarken diğer yandan gelecek nesillerin de hayırsever, paylaşımcı, kardeşlik duyguları gelişmiş bireyler olmaları için kapılar açıyor.


Bu kapsamda Denizli’deki Minik Tebessüm Anaokulu öğrencileri ellerindeki oyuncaklarla ve yüzlerindeki tebessümle Beşir Derneği’ne geldi. Akranları için evlerindeki oyuncaklarını bağışlayan çocuklar, paylaşmanın güzelliğini keşfederek geleceğimizin güvenli ellerde olduğunu gösterdi.


Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Emrah Gürbüz’ün refakat ettiği ziyarette, bağışçı miniklere ‘Beşir’ anlatıldı ve gelecekte de hayırsever olmaları teşvik edildi.