Kapat

Beşir Derneği

Aydın'da Meydanları Çoşturan İftar Yemeği

ünyada 55 ülkede ve Türkiye’de 250 temsilciliği ile faaliyet gösteren Beşir Derneği, Aydın’da da Ramazan ayı dolayısıyla faaliyetlerine devam ediyor.

     Beşir Derneği  her sene  olduğu gibi bu Ramazan Ayında da  Türkiye’nin 300 noktasında Ramazan-ı Şerif bereketini yaşatırken,ihtiyaç sahibi ailelere, zekat ve fitre organizasyonu yaparak onların sofralarının bereketlenmesine vesile olmaya devam ediyor.Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerin yuvalarına Ramazan kumanyası götürerek sofraların zenginleşmesine bir nebzede olsun katkı sağlayan ekiplerimiz,iftar çadırı ve sıcak yemek dağıtımıyla Ramazan-ı Şerif bereketini gönüllerde yaşatmaya devam ediyor.

     Beşir Derneği Aydın Temsilciliği yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Ramazan Ayı boyunca Aydın Halkına iftar yemeği vererek onların neşesine ortak olmanın gururunu yaşayacaklardır.Beşir Derneği Güzelhisar İlkokulu bahçesinde 800 kişiye iftar yemeği verirken bunun yanı sıra Astim Köprülü Kavşaktaki yoğun trafikte iftara yetişemeyen vatandaşlara iftariyelik dağıtımı yapıyor.

     Beşir Derneği Aydın İl Temsilcisi Fatih Günaydın “Aydın’da Astim Köprülü Kavşakta trafikte iftara yetişemeyen vatandaşlara iftarlık paketler, Güzelhisar İlkokulu Bahçesinde 800 kişiye iftar yemeği, ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımı yapıyoruz. Tüm bu etkinliklerimiz Ramazan Ayı boyunca devam edecek”şeklinde konuştu.


Fotoğraf Galerisi