Kapat

Avcılar'da Gıda ve Battaniye Yardımları Yapıldı.

Beşir Derneği, İstanbul'un Avcılar ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve battaniye yardımları gerçekleştirdi.

Geliştirdiği "nitelikli insani yardım" modeli ile Türkiye'de ve dünyada, gıda, temizlik, sağlık ve ev eşyası gibi yardımlar yapan Beşir Derneği, bu nitelikli model ile düzenli yardım yaptığı ailelere, onların gereksinimleri doğrultusunda yardım paketleri hazırlıyor ve bu şekilde hayra vesile olmaya devam ediyor.


Hazırladığı bu yardım paketlerini aynı zamanda gönüllüleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına kadar ulaştıran Beşir Derneği, ihtiyaç sahiplerinin elini suya sabuna dokunmadan, rencide olmadan ve hak temelli bir anlayışla bu yardımlardan faydalanmasını sağlıyor.


Beşir Derneği, bu doğrultuda İstanbul'un Avcılar ilçesinde soğuyan hava koşullarına yönelik battaniye ve gıda yardımları  gerçekleştirdi. Yardım faaliyetini organize eden Beşir Derneği Avcılar Temsilcisi Zafer Yakut, "Hayırsever bağışçılarımızdan aldığımız emanetleri yerlerine ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Beşir Derneği olarak bağışçılarımız ve gönüllülerimizden gelen bu desteklerle emanetleri ulaştırmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.


Beşir Derneği, ihtiyaç sahibi ailelerin duası, bağışçı ve gönüllülerinden aldığı maddi ve manevi destekler ile düzenlediği yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.