Kapat

Ankara'da Yaşayan İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımları Yapıldı.

Beşir Derneği'nin Ankara/Elvankent'te bulunan paylaşım noktasından ihtiyaç sahiplerine Aralık ayı yardımları teslim edildi.

Beşir Derneği, vakıf medeniyetimizin paylaşma ve yardımlaşma ahlakına uygun olarak geliştirdiği sadaka taşlarının günümüzdeki örneği olan paylaşım noktalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yardıma muhtaç kimseler  gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş yardım mağazalarından herhangi bir ücret ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.


Beşir Derneği, bu kapsamda Ankara Elvankent Paylaşım Noktası'ndan, yapılan sosyal incelemeler sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilmiş ailelere, yukarıda sözü edilen ürünler teslim edildi.


Ayni olarak sadece açılmamış ambalajları ürünleri kabul eden Beşir Derneği, ihtiyaç sahiplerini rencide etmeden, hak temelli bir anlayışla, insani yardımın nasıl olması gerektiğini vurgular nitelikte yardım faaliyetlerine devam ediyor.


Beşir Derneği,  bağışçılarından aldığı destekle Türkiye’de ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edecek.