Kapat

Ankara’da Kışlık Yardımlar Başladı

Beşir Derneği Ankara Bölge Müdürlüğü, başkentte yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kışlık bot yardımı gerçekleştirdi.


Gıda, giyim, yakacak, sağlık, eğitim gibi pek çok alanda Türkiye’nin her ilinde çeşitli ayni yardımlarda bulunan Beşir Derneği, yurtdışında da insani yardımlarda bulunarak her geçen gün iyilik halkasını genişletiyor. Alan el ile veren elin birbirini bilmediği, sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir yardım ahlakını, vakıf medeniyetinin torunları olarak her yardım kaleminde hayata geçirmeye gayret eden derneğimiz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Bu çerçevede Beşir Derneği Ankara Bölge Müdürlüğü tarafından, başkentte yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kışlık bot yardımı gerçekleştirildi. Yaptığı her yardımla, sadece dağıtım yapmayı değil, kişinin gerçek ihtiyacını çözmeyi amaçlayan ve bu doğrultuda yeni yardım modelleri geliştirerek faaliyetlerini sürdüren Beşir Derneği, söz konusu yardımla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

 

Kış gelmeden evvel, imkânlar dâhilinde önceden tedbir almak ve ailelerin ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla yapılan bot yardımları, özellikle çocukların mutluluğuna vesile oldu. Beşir Derneği’nin kışlık yardımları devam edecek.