Kapat

Ankara Siteler’de Ramazan Öncesi Kumanya Yardımı Yapıldı

On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i büyük bir heyecan ve iştiyakla bekleyen Beşir Derneği, Ankara Siteler’de kumanya yardımı gerçekleştirdi.


Edirne’den Kars’a Türkiye’nin dört bir yanında insani yardım faaliyetleri gerçekleştiren Beşir Derneği, Ankara Siteler’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan öncesi kumanya yardımında bulundu. Ramazan’ın bereketini tüm ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak ve bu Ramazan da yüzler güldürmek için çalışmalarını tamamlayan Beşir Derneği, yardımlarını sürdürüyor.

 

Beşir Derneği bu Ramazan da fitre, zekât, oruç fidyesi ve diğer nakdi bağışlarla Türkiye’de ve dünyada yetimlerin, mazlum ve mahcup gönüllerin, ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak. Kumanya bağışları, bayramlık bağışları, adak, akika ve nafile kurban bağışları ile de hayırlara vesile olmak için hazırlıklarını tamamlayan Beşir Derneği, evden eve iftarlık sıcak yemek ikramlarıyla da dünyanın en büyük iftar sofrasını gönüllerde kuracak.

 

Ramazan öncesinde, Ramazan’da ve Ramazan sonrasında yaptığı çalışmalarla iyiliği her yere ulaştırma gayretinde olan Beşir, Türkiye başta olmak üzere dünyadaki bütün ihtiyaç sahipleri için tüm hayırsever bağışçılarından bu mübarek ayda daha fazla hassasiyet ve destek bekliyor.


Fotoğraf Galerisi