Kapat

Ankara Beşir Derneğinden Etimesgut Kaymakamına ve Belediye Başkanına ziyaret

Ankara Beşir Derneği Etimesgut Kaymakamını ve Belediye Başkanını ziyaret etti.

Beşir Derneği Ankara Koordinatörümüz Ahmet Doğan Etimesgut Semerkand vakfı Şube Başkanı  Safa Bal ,Eryaman temsilcimiz M.Feyyaz Karabel ,Etimesgut temsilcimiz H.Mükerrem Özer ve  heyeti ile Etimesgut  kaymakamı Sayın Cumali Atilla'yı makamında  ziyaret ettiler.

Sayın Atilla'ya,  yurtiçi ve yurtdışında yapılan  faaliyetler hakkında bilgiler verildi.

Derneğimizin Türkiye ile birlikte Dünyada 55 ülkede aktif olarak faaliyet gösterdiği  ve yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi  ailelere destek verildiği belirtildi.

Beşir Derneğinin yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini belirten Kaymakam  Sayın Cumali Atilla ziyaretten dolayı memnuniyeti belirterek,Beşir Derneği heyetine teşekkür etti.,En kısa zamanda Etimesgut Paylaşım noktası mağazamıza gelerek iadeyi ziyarette bulunacağını söyledi. 

Heyetimiz bu ziyaretten sonra Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demireli’de makamında ziyeret etti.Bu ziyarettede Derneğimizin Etimesgut ve Eryaman’da yaptığı faaliyetlerin yanında yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ve  önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz faaliyetler hakkında bilgi sunuldu. Başkan Demirel elinden gelen her türlü desteği vereceğini belirttiği konuşmasında ziyaretimizden dolayıda memnuniyetini ifade etti.


Fotoğraf Galerisi