Kapat

Anaokulu Öğrencileri Harçlıklarını Bağışladı

Beşir Derneği Sancaktepe Temsilciliği anaokul öğrencilerini misafir etti. Anaokul öğrencileri harçlıklarıyla hediye alıp, kimsesiz çocuklar için bağış yaptılar.

Eğitimden sağlığa, barınmadan kültüre, yakacak yardımından gıda yardımına varana kadar geniş bir faaliyet alanına sahip olan Beşir Derneği, yurtiçinde ve yurtdışında yaygın bir gönüllü ağına sahip. Bu gönüllülük esasına dayalı güçlü hizmet ağı neticesinde Türkiye’nin en ücra noktasından dünyadaki tüm mazlum coğrafyaların en tenha yerine kadar hızlı ve efektif çözümler üretebilme potansiyelini bünyesinde barındırmaktadır. Beşir Derneği, eğitim ve kültürel alanlarda da çeşitli faaliyetler yürütmektedir. Bu kapsamda Sancaktepe'de Anaokul öğrencilerini misafir ettiler.


Sancaktepe Şeker Ağacı anaokulu öğrencileri Beşir Derneği  Sancaktepe Temsilcilğini ziyaret ettikten sonra, ihtiyaç sahibi çocuklar için kendi harçlıkları ile aldıkları hediyeleri Beşir Derneği'ne bağışladılar. Sonrasında öğrenciler temsilciliği gezerek kendilerine Beşir Derneği çalışmaları anlatıldı.