Kapat

Ağrı Temsilciliğinden Doğu ve Güneydoğu daki İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde terörden mağdur olan ailelere dağıtılmak için bir TIR gıda, giyim ve ev eşyasını Diyarbakır Beşir Temsilciliğine gönderdi.

   Beşir Derneği Ağrı İl Temsilcisi Umut Oğur faaliyetle alakalı yaptığı açıklamada ;mahzun ve mahcup  gönüllerin müjdeleyicisi ve onların hamisi olarak hiçbir ayırım yapmadan paylaşmayı erdem haline getirmiş, kardeşliğe destek olmak, hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz dünyanın her yerinde din, dil ve ırk gözetmeksizin insanlara hizmeti gaye edinen Beşir Derneğinin, Ağrı Temsilciliği olarak Doğu ve Güneydoğu ihtiyaç sahiplerine yönelik toplanan 110 bin lira değerinde gıda ve giyecekten oluşan insani yardım malzemesini sevk etmek üzere toplanmış bulunmaktayız. 
   Beşir Derneğimizin Doğu ve Güneydoğu ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım kampanyasına destek veren, Ağrı Semerkand Vakfına ve bize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Ağrı’nın hayırsever Halkına teşekkür ediyoruz.
Hayır sahibi insanlarımızın hayırlarına vesile bu insani yardımları uğurlamaya katılan siz değerli misafirlere teşekkürü bir borç biliriz. Faaliyetlerimiz inşallah sizlerin sayesinde katlanarak devam edecektir.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu ihtiyaç sahiplerine yönelik İnsani yardım tırımızı uğurlama töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.


Fotoğraf Galerisi