Kapat

Adıyaman’da Öğrenciler Mutlu Oldu

Adıyaman’ın Besni ilçesinde Beşir Derneği tarafından Besni İmam Hatip Ortaokulu'nda başarılı öğrencilere hediyeler verildi. BİLTEK Koleji ‘nin destekleriyle düzenlenen “Kardeş Okul” projesi kapsamında öğrencilere kitap, kırtasiye ve giyim malzemeleri hediye edildi.

Beşir Derneği tarafından Besni İmam Hatip Ortaokulu'nda öğrencilere 162 koli kitap kırtasiye ve giyim malzemesi hediye edildi. Öğrencilere hediyelerini Beşir Derneği Adıyaman Temsilcisi Halil Bilgiç, Besni Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arslan, Besni İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birlirliği Başkanı Bekir Geçit, Okul Müdürü Hüseyin Aktaş sundu.

Beşir Derneği Adıyaman Temsilcisi Halil Bilgiç konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Eğitime önem veren ve Eğitim Bayramı yapan ülkenin ve dünyanın tek ilçesi olan Besni’ye ve Besnili öğrencilere hediyeler vermek, onları sevindirmek bizi mutlu etti” dedi.

Besni Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arslan ise, “Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde faaliyetler yapan Beşir Derneği yetkililerine ve Adıyaman Temsilcisi Halil Bilgiç’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.


Fotoğraf Galerisi