Kapat

Abdullah Taha Artık Mutlu

Ankara’da omurilik hastası olan, belden aşağısı tutmayan 12 yaşındaki Abdullah Taha, Beşir Derneği sayesinde artık daha mutlu. Mutluluğunun sebebi kendisine hediye edilen akülü sandalye. Abdullah’a hediyesini Beşir Derneği Hüseyingazi Temsilcisi Celal Gülhan teslim etti.

Abdullah Taha Anigi 12 yaşında Ankara’da ailesiyle birlikte yaşıyor. İlköğretim öğrencisi olan Abdullah Taha omurilik hastası olduğundan dolayı yürüyemiyor. Ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven Abdullah artık daha rahat bir şekilde hareket edebilecek. Beşir Derneği’nin hediye ettiği akülü sandalye belden aşağısı tutmayan Abdullah için mutluluk kaynağı oldu.

Sevincini ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı

Beşir Derneği Hüseyingazi Temsilcisi Celal Gülhan’ın teslim ettiği hediyeyi gören Abdullah Taha sevincini ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı. Celal Gülhan’a çok sevindiğini belirten Abdullah Taha, Beşir Derneği’ne çok teşekkür etti.

“Gönülleri sevindirmeye devam ediyoruz”

Abdullah’ın hediyesini teslim eden Celal Gülhan, Beşir Derneği’nin hizmetlerinin devam ettiğini dile getirdi. Gülhan; “yaptığımız her hizmetle gönülleri sevindirmeye devam ediyoruz” dedi.


Fotoğraf Galerisi