Muş Paylaşım Noktasından Aylık Yardımlar Yapıldı

Muş Paylaşım Noktasından Aylık Yardımlar Yapıldı
 9.11.2018  Bu Haber 918 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği’nin Muş’ta yer alan Paylaşım Noktasından, ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar yapıldı.


Türkiye’de ve dünyada insani yardım faaliyetleri yürüten ve alanında ilk olan birçok yardım projesini hayata geçiren Beşir Derneği, yurtiçinde ve yurtdışında bulunan kırka yakın paylaşım noktasından yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

 

Yardıma muhtaç kimseler  gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş yardım mağazalarından herhangi bir ücret ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Bu kapsamda Muş’ta yaşayan ihtiyaç sahipleri, Beşir Derneği’nin açtığı Paylaşım Noktasından adeta büyük bir markette alışveriş yapar gibi ihtiyaçlarını karşıladı.

 

Hiçbir ücret ödemeden ihtiyaçlarını karşılayan aileler, paylaşım noktalarından yapılan yardımlarla ilgili çok mutlu olduklarını ve kendilerini yalnız bırakmayan dernek gönüllüleri ve hayırseverlere çok teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

Gıda, giyim, yakacak, battaniye, sıcak yemek, tıbbi malzeme, temizlik ve kozmetik ürünleri gibi pek çok ayni yardımda bulunan derneğimiz, sizlerin desteği ile her geçen gelişip büyümeye ve mazlum coğrafyaların umudu olmaya devam edecek.