Kapat

40 Bin Milli İrade Nöbetçisine İkram

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği Milli İrade Nöbeti Tutan Halka İkramda Bulundu

    Beşir Derneği yurdun dört bir tarafında milli irade nöbeti tutan halka çeşitli ikramlar yaparak gönüller yapmaya devam ediyor. Bu anlamlı faaliyetlerin bir yenisine Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği imza attı. Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği tarafından, darbe girişiminin hemen ardından nöbet tutan vatandaşlara şehrin çeşitli bölge ve meydanlarında ikramlar yapılmaya devam ediliyor.

    Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği ,Atatürk Bulvarı, Sakarya Gar ve Kent Meydanlarında kurulan stantlarda, sabaha kadar nöbet tutan vatandaşlara su, kek, kandil simidi, çay, pide, limonata, kuru pasta ve ayran gibi ikramlar yaparak vatandaşın takdirini topladı.

   Yapılan bu anlamlı faaliyetle alakalı konuşan Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi  Latif Demir;“Milletimize ve ülkemize karşı yapılan hain darbe girişimi, aziz milletimizin dik duruşuyla bertaraf edilmiştir. Milletimiz kendisine kurulan tuzağı canı pahasına bozmuş ve hainlerin planlarını boşa çıkarmıştır. Milletimizin günlerdir meydanlarda milli iradenin korunması için tuttuğu nöbetlere katkımız olması anlamında bütün üyelerimizle meydanlara inerek hem nöbet tutuyor, hem bu aziz milletimize ikramlarımız oluyor” dedi. 


Fotoğraf Galerisi