Kapat

Öğrenciler Beşir Derneği Gönüllüsü

Beşir Derneği’nin hizmetlerini takip eden Erzincan Üniversitesi öğrencileri, Beşir Derneği gönüllüsü olup, Miraç Kandili münasebetiyle hastane ziyaretine katıldı. Hasta ve yakınları, hastane personeli ve diğer vatandaşlar ile kandilleşen öğrenciler ve Beşir Derneği Erzincan Temsilciliği heyeti ayrıca hastanede hediyeler ve kandil simidi dağıttılar.

Gönüllerde taht kuran ve hayırlara vesile olan Beşir Derneği, Erzincan’da öğrencilerin hayırlarına vesile oldu. Erzincan Üniversitesi öğrencileri gönüllü olup temsilciler ile birlikte hastane ziyaretine katıldı. Hasta ve yakınları, hastane personeli ve diğer vatandaşlar ile kandilleşen öğrenciler ve Beşir Derneği Erzincan Temsilciliği heyeti ayrıca hastanede hediyeler ve kandil simidi dağıttılar.

“Öğrencilerimiz yeni gönüllülerimiz”

Beşir Derneği Erzincan Temsilcisi Halil Şahin; derneğin yaptığı hizmetlerin örnek teşkil ettiğini dile getirdi. Şahin; “Yaptığımız hizmetler ile hem gönüller yapıyoruz hem de yeni gönüllüler kazanıyoruz. Faaliyetleriyle gönülleri fetheden Beşir Derneği;  gıda, eğitim, giyim, sağlık, barınma, sosyal ve kültürel alanlarda yaptığı birçok faaliyet ile gönüller yapmaya devam edecek” dedi.


Fotoğraf Galerisi