Kapat

Kırıkkale Temsilciliğimiz Adak Kurban Payı Dağıtımı

Beşir Derneği, vacip, sünnet, adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaç sahibi kimseler ile buluşturmaya devam ediyor. Beşir Derneğimizin son çalışmasında Kırıkkale’de bulunan ihtiyaç sahiplerine adak kurban payı dağıtıldı.

Beşir Derneği, vacip, sünnet,  adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaç sahibi kimseler ile buluşturmaya devam ediyor. Beşir Derneğimizin son çalışmasında  Kırıkkale’de  bulunan ihtiyaç sahiplerine adak kurban payı dağıtıldı.

Beşir Derneği’nin yurtiçi kurban dağıtım faaliyetleri devam ediyor. Derneğimiz son olarak Kırıkkale şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine adak kurban bağışı ile toplanan etleri paylar halinde dağıttı. Gerçekleşen dağıtım çalışmamız ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarına bağışçılarımızın emanetleri ulaştırıldı.

Adak Kurban Payı Dağıtım Faaliyetleri Devam Ediyor

Beşir Derneği’nin adak kurban bağışı kampanyası bünyesinde gerçekleştirdiği dağıtım çalışmaları sürüyor. Yurtiçi ve yurtdışındaki ihtiyaç sahipleri için sürdürülen çalışmalarda vacip, sünnet, adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları dağıtımlar ile ihtiyaç sahibi kimselerin sofralarına ulaşıyor. Beşir Derneği Kırıkkale Temsilciliği tarafından son olarak gerçekleştirilen faaliyetlerde adak kurban etleri paylar halinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Yurtiçi Adak Kurban Payı Dağıtımı

Beşir Derneği’nin yurtiçi temsilcilikleri aracılığıyla gerçekleştirdiği çalışmalarda adak kurban payı dağıtımları devam ediyor. Başta ülkemiz olmak üzere gönül coğrafyamızın dört bir tarafında gerçekleştirilen faaliyetlerimiz kapsamında bağışçılarımızın, vacip, sünnet, adak, akika, şükür ve nafile kurban etleri ekiplerimiz ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor. Yapılan dağıtım faaliyetleri sayesinde gönül coğrafyamızın mahzun yüzlerinin gülünmesine vesile olunuyor.

Online Bağış ile Siz de Adak Kurban Bağışı Yapın

Yapacağınız adak kurban ve gıda kumanyası bağışları ile sizler de Beşir Derneği’nin yurtiçi destek faaliyetlerine katkı sunabilirsiniz. Beşir Derneği web sitesindeki online bağış bölümünde bulunan adak kurban bağışı kısmına tıklayarak bağışlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Online bağış dışında Beşir Derneği’nin hesap numaralarına isim, soyisim, yapacağınız kurban türü ve sizlere ulaşabileceğimiz cep telefonu numaralarını açıklama kısmına yaparak EFT veya havale yoluyla da kurban bağışı gerçekleştirebilirsiniz. Beşir Derneği’nin adak kurban bağışı ve gıda kumanyası destekleri bundan sonra da devam edecek.


Fotoğraf Galerisi