Kapat

Kars Temsilciliğinden Hergün 250 Kişilik İftar Yemeği

Her yıl olduğu gibi bu yılda yurdun dört bir köşesinde açılan iftar sofralarıyla insanları buluşturan Beşir Derneği çalışmalarının bir yenisini Kars'ta gerçekleştirildi.

     Her yıl olduğu gibi bu yılda yurdun dört bir köşesinde açılan iftar sofralarıyla  insanları  buluşturan  Beşir Derneği çalışmalarının bir yenisini Kars'da gerçekleştirdi.Beşir Derneği Kars Temsilciliği Ramazan ayı boyunca kent konseyi bahçesine kurulan çadırda her akşam 250 kişiye iftar yemeği vererek gönüller ulaştı.

    Yediden yetmişe herkese sunulan , birlik ve beraberlik içinde yenen iftar yemeği, insanlar arasındaki muhabbet ve kaynaşmayı sağlıyor. Kent konseyi yanında kurulan iftar çadırında her gün ortalama 250 kişinin yemek yemesiyle sofralar şenlenmiş oluyor.

     Beşir Derneği Kars İl Başkanı Ercan Karadağ, Beşir Derneği 55 ülkede ve Türkiye’de 242 temsilciliği ile faaliyet göstermektedir. Kamu yararına çalışan dernek statüsünde olan Beşir Derneğimiz Türkiye ve 55 ülkede ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmaktadır. Tüm bu faaliyetler gönüllülerimizin gayretleri, hayırseverler ve esnaflarımızın katkıları ile gerçekleşmektedir. İftar soframızın açılmasında bize destek olan tüm hayırseverlerimize, bu hizmeti yürüten tüm gönüllülerimize ve Semerkand vakfına teşekkür ediyorum. Rabbim hepsinden razı olsun” dedi.Fotoğraf Galerisi