Kapat

Kahramanmaraş da Ramazan onlarla yaşandı

Beşir Derneği Kahramanmaraş temsilciliği Ramazan ayı boyunca yürüttüğü faaliyetler ile şehir halkına Ramazan ayını yaşattı.

Beşir sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği Kahramanmaraş temsilciliği Ramazan ayı faaliyetleri kapsamında il merkezi ve ilçelerde yürüttüğü faaliyetler ile gönülleri fethetti. Ramazan ayı yardımları kapsamında kumanya yardımları, evlere aş hizmetleri ve iftar organizasyonları düzenleyen temsilcilik Ramazan ayına güzel bir organizasyon ile devam etti.

Temsilcilik tarafından dernek gönüllüleri, bağışçıları ve halka yönelik Altunbaşlar önünde 1250 kişilik bir iftar organizasyonu gerçekleştirildi. İftar yemeğinde konuşan Kahramanmaraş temsilcisi Abdullatif Ağgürbüz yapmış olduğu açıklama da şunları dile getirdi;

“Beşir Derneği olarak gerçekleştirdiğimiz insani yardım faaliyetleri Ramazan ayıyla sınırlı değildir. Sadece Ramazan ayı ile biraz hız kazanır. Kahramanmaraş temsilciliği olarak yılın 12 ayı boyunca 200 aileye düzenli olarak gıda, kıyafet ve ev eşyası yardımlarında bulunuyoruz. Ramazan ayı boyunca günlük olarak 4,200 ekmek ve 1,300 kişilik aş hizmeti sağlıyoruz. Ekmekleri ve aşları ambalajlı paketler de ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Ve yine bu ay içersinde şehrimizde bulunan ihtiyaç sahiplerine 800 adet kumanya dağıtımında bulunduk. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler hayrınıza vesileyiz ve olmaya da devam edeceğiz.” Dedi.