Yemen’de Bayramlık Dağıtımı

Beşir Derneği olarak başta ülkemiz olmak üzere gönül coğrafyamızın dört bir köşesinde bulunan mahzun gönülleri bayramlık hediyelerimizle sevindirmeye devam ediyoruz. Son olarak savaş, açlık ve sefalet içerisindeki Yemen’de yaptığımız bayramlık dağıtımları ile bayramın coşkusunu masum yüreklere şimdiden götürmeyi başardık.

 

Beşir Derneği’nin Ramazan Bayramı’nın neşesini gönül coğrafyamızın dört bir köşesine ulaştırdığı bayramlık dağıtım çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Yemen’de yaptığı faaliyetlerde götürdüğü bayramlıklara yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocukların gönüllerini aldı. Beşir Derneği’nin bayramlık dağıtım çalışmaları sürmeye devam ediyor.

 

Yemen’de Çocuklar Sevindirildi

 

Beşir Derneği’nin bayramlık dağıtımları ile Yemen’deki mahzun gönüller sevindirildi. Bayramlık bağışları ile alınan bayramlıklar Yemen’deki yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılarak bu çocuklarımızın bayram havasının neşe ve huzur dolu iklimini en güzel şekilde teneffüs edebilmelerine olanak sunuldu. Derneğimizin bu faaliyeti ile sevindirilen çocuklar bayramı en güzel şekilde geçirebilecekler. Beşir Derneği olarak bayramlık dağıtım çalışmalarımız bayram gününe sürmeye devam edecek.

 

Yemen Yardım Çalışmaları

 

Beşir Derneği’nin iç savaşın hüküm sürdüüğü Yemen için sürdürdüğü yardım faaliyetleri sürmeye devam edecek. Yemen yardım kampanyası kapsamında toplanan bağışlar Yemen’deki ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırılarak Yemen halkının dertlerine deva olunuyor. Ramazan boyunca iftar çalışmaları gerçekleştiren derneğimizin başta gıda dağıtım olmak üzere Yemen için sürdürdüğü çalışmaları Beşir Derneği web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

 

Yemen Halkının Yüzde 80’i Yardıma Muhtaç

 

Beşir Derneği’nin bayramlık dağıtım çalışmaları gerçekleştirdiği Yemen de halk yaşanan iç savaş, açlık, kuralık ve diğer nice sefalet içerisinde hayatlarını sürdürmeye çalışıyor. Her gün başta çocuklar olmak üzere binlerce insanın yaşanan açlık ve sefalet dolayısıyla öldüğü Yemen’e yapılacak her bir yardım büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerde Beşir Derneği Yemen Yardım Kampanyası’na yapacağınız yardımlarla Yemen halkının dertlerinin çözülmesinde pay sahibi olabilirsiniz.

 

Sizler de Yemen’e Yardım Edin

 

Beşir Derneği’nin Yemen için yaptığı yardım çalışmalarına yapacağınız bağışlarla sizler de destek olabilirsiniz. Derneğimizin Yemen yardım çalışmalarına destek vermek için Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümünden Yemen Yardım Kampanyası seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bunun da kısa mesaj yoluyla da Yemen’e yardım yapmanız mümkün. SMS ile Yemen’e yardım yapmak için Yemen yazıp 4032’ye 10 TL karşılığında gönderebilirsiniz.Bağış Yap

Yemen’de Bayramlık Dağıtımı

Yemen Yardım Kampanyası

EKLE