Tokat’ta Yetimlere Yardım

Beşir Derneği olarak yurt içindeki kış bağış ve yetim bağış kampanyalarımız devam ediyor. Son olarak derneğimiz Tokat Temsilciliği yürüttüğü çalışmalarında gıdadan giyime birçok konuda ihtiyaç sahibi aile ve yetimlere yardımda bulundular.

 

Tokat Temsilciliğimizin gerçekleştirdiği çalışmasında ilk olarak ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu. Bağışçılarımızın destekleri ile alınan 2 ton patates ve gıda paketleri bu ailelere gönüllülerimiz tarafından ulaştırıldı. Gönüllülerimiz daha sonra ise yetim bağış kampanyamızın bir parçası olarak yetimlere yardımda bulundular. Yetim bağış kampanyası dahilinde gerçekleşen bu faaliyette yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların kışlık kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçları giderildi.

 

Beşir Derneği Tokat Temsilcimiz Ali Aybek yaptığı açıklamasında bağışçılarımız tarafından sağlanan imkanlarla yapılan yardımların ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdiğini söyledi. Aybek ayrıca yardım faaliyetlerinin sürmesi için ihtiyaç sahibi ailelerin başvuru veya tespiti sonrası yapılan sosyal incelemelerin devam ettiğini hatırlatarak Beşir Derneği’ne yardımda bulunan bağışçılara teşekkürlerini iletti.

 

Dünyanın dört bir tarafında mazlum gönüllerin sesi olmaya devam Beşir Derneği, yetim sahipliği ve yetim bağış kampanyaları ile yetimlere yardım için çalışmalarını sürdürüyor. Sizler de Beşir Derneği yetim bağışı kampanyalarına bağışlarınız ile destek verebilirsiniz.Bağış Yap

Tokat’ta Yetimlere Yardım

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE
Tokat’ta Yetimlere Yardım

Yetim Sahipliği Yardımları

EKLE