Pendik’te Sokak Hayvanlarına Yardım

Beşir Derneği olarak insanlığa verdiğimiz hizmet ve yardımlarımızı sürdürürken dünyayı beraber paylaştığımız sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Son olarak Pendik’te bulunan sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulunduk.

 

Derneğimiz bünyesinde yapılan çalışmada gönüllü arkadaşlarımız Pendik’te bulunan sokak hayvanlarına yönelik olarak yiyecek yardımında bulundu. Sokak hayvanlarının bulunduğu bölgeye yiyecek dolu araçlarla ulaşan gönüllülerimiz buradaki hayvanlara elleriyle beslediler. Kış soğuklarını kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde sokak hayvanlarına yönelik olarak yapılacak çalışmaların öneminin farkında olan bizler, daha önce olduğu gibi bundan sonra da sokak hayvanlarına yardım etmeye devam edeceğiz.

 

Derneğimizin Pendik’te yaptığı sokak hayvanlarına yardım çalışması ile yiyecekleri gören hayvanların mutluluğu görülmeye değerdi. Derneğimizin Ağrı Temsilciliği ise geçtiğimiz hafta ilin birkaç ayrı bölgesindeki sokak hayvanlarına yardım faaliyetine katılmışlardı.Bağış Yap

Pendik’te Sokak Hayvanlarına Yardım

Genel Bağış

EKLE