Gaziantep’de Adak Kurban Payı Dağıtımı

Beşir Derneği, hayırsever bağışçılarımızın bizlere ulaştırdığı adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ihtiyaç sahipleri ile buluşturmaya devam ediyor. Derneğimiz son olarak Gaziantep’de bulunan ihtiyaç sahiplerine adak, akika, şükür ve nafile kurban payları dağıtımında bulundu.

 

Beşir Derneği’nin ihtiyaç sahipleri için sürdürdüğü yurtiçi destek çalışmaları aralıksız sürüyor. Derneğimiz son faaliyetinde Gaziantep’deki ihtiyaç sahiplerine adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile toplanan etleri paylar halinde ulaştırdı. Destekleriniz sayesinde gerçekleşen dağıtım çalışmamız ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarını şenlendirildi.

 

Adak Kurban Dağıtım Çalışmaları Sürüyor

 

Adak kurban bağışı kampanyası kapsamında Beşir Derneği’nin yurtiçi ve yurtdışı adak kurban payı dağıtım faaliyetleri devam ediyor. Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile bizlere ulaştırılan emanetler, derneğimizin yurtiçi temsilcilikleri ve yurtdışında ekipleri ile gönül coğrafyamızın dört bir köşesindeki mahzun yüzlerin gülmesine vesile olmaya devam ediyor. Yurtiçi adak kurban dağıtım çalışmalarımız kapsamında son olarak Beşir Derneği Gaziantep Temsilciliğimiz tarafından gerçekleşen çalışmalarımızda bu şehirde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere adak kurban payları dağıtıldı.

 

Yurtiçi ve Yurtdışı Adak Kurban Payı Dağıtımı

 

Beşir Derneği, kendisine hayırsever bağışçılar tarafından ulaştırılan adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları ile yaptığı kesimlerle hem yurtiçi hem de yurtdışındaki ihtiyaç sahiplerinin sofralarını güzelleştirip, yüzlerini güldürüyor. Başta ülkemiz olmak üzere gönül coğrafyamızın her bir köşesindeki ihtiyaç sahibi ailelere destek ve yardım çalışmalarına yıllardır devam eden derneğimiz bu faaliyetler kapsamında adak, akika, şükür ve nafile kurban eti paylarını da mahzun gönüllerin sofralarına ulaştırmayı destekleriniz ile sürdürmeye devam edecek.

 

Online Adak Kurban Bağışı

 

Adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını Beşir Derneği üzerinden sizler de kolaylıkla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırabilirsiniz. Derneğimiz web sitesinde bulunan online bağış bölümünden yapacağınız kurban türünü işaretleyerek sizler de online olarak adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışında bulunabilirsiniz. Online bağış dışında Beşir Derneği’nin hesap numaralarına isim, soyisim, yapacağınız kurban türü ve sizlere ulaşabileceğimiz cep telefonu numaralarını açıklama kısmına yaparak EFT veya havale yoluyla da kurban bağışı gerçekleştirebilirsiniz.Bağış Yap

5,000.00 TRY
Gaziantep’de Adak Kurban Payı Dağıtımı

Adak Kurban

EKLE